Почти повярвах!;)
цитирайtonsun написа:
Почти повярвах!;)
Сега трябва само да гласуваш.:))
troia написа:
Сега трябва само да гласуваш.:))
tonsun написа:
Почти повярвах!;)
Сега трябва само да гласуваш.:))
Тъй като "почти повярвах", "почти" и ще гласувам;)))
И той "почти" ще влезе в парламента.
Тогава ще е още по-усмихнат.:)
цитирайТогава ще е още по-усмихнат.:)
Изнанадващо. Аз мислех да не е пак разказ, преплитайки фентъзи с политика. Иначе ако не бъркам, в някои култури змеят или драконът е символ на доброто.
цитирайРеших да се пошегувам.:)
Предстоят избори и трябва да се внимава за кой ще се гласува.
А историята за драконите е различна според различните народи от Азия и Западна Европа. На Запад той е символ на зли, тъмни сили, а на Изток е смятан за защитник и спасител. Олицетворява сила и мъдрост.
цитирайПредстоят избори и трябва да се внимава за кой ще се гласува.
А историята за драконите е различна според различните народи от Азия и Западна Европа. На Запад той е символ на зли, тъмни сили, а на Изток е смятан за защитник и спасител. Олицетворява сила и мъдрост.
То като се замисли човек, политиката си е живо фентъзи. И аз се сетих за мъдростта. А може такъв да е по-добър депутат от нашите убавци. Хаха.
цитирайmonarh1991 написа:
То като се замисли човек, политиката си е живо фентъзи. И аз се сетих за мъдростта. А може такъв да е по-добър депутат от нашите убавци. Хаха.
Знаех си, че ще размислите и все някой ще го хареса като мен.
С тези зъби и с този чар е неустоим.:))) Най-добрия депутат!


