Има такива принцеси, че след като ги завоюваш, започваш да си мислиш: - "И защо убих дракона?! Такава мила животинка беше"...:))
Постинги в блога от 05.09.2024 г.
05.09.2024 20:23 -
Съвременният Андрешко
Барманката го гледаше притеснена. Приличаше му на невинно и плашливо зайче. До края на летния сезон щеше да е в леглото му, но това беше друга тема...Сега му подаваше телефона.
- Обажда се някакъв данъчен. Спомена за задължения...
Търсене
