Има такива принцеси, че след като ги завоюваш, започваш да си мислиш: - "И защо убих дракона?! Такава мила животинка беше"...:))
Постинги в блога от Април, 2026 г.
27.04 22:06 -
Политическа приказка
Решил мишокът да стане цар на гората. И защо не? Бил красив, строен и притежавал чаровна усмивка. За съжаление другите животни не го харесвали. Мислели, че е дребен, страхлив и подмолен. Искали да ги управлява лъв. Царят трябвало да е г...
11.04 20:13 -
Приказка за приятелството
Един ден зайчето се разхождало весело и щастливо в гората. За нещастие случайно го засякла лисицата.
